28.01.2021 – budowa Osiedla Zielony Szeromin

Dzień dobry w Nowym, 2021, Roku!

Pierwsza z dobrych informacji jest taka, iż rok 2021 rozpoczęliśmy przekroczeniem magicznych, dziesięciu sprzedanych działek!

Nowy Rok witamy również z ogromną werwą, ponieważ mimo niesprzyjającej pogody rozpoczęliśmy budowę siedmiu domków jednocześnie. To dość spore wyzwanie zarówno z uwagi na pogodę, jak i z uwagi na wielkość całego przedsięwzięcia. Niemniej jednak nie możemy nikogo zawieść, ponieważ nasi klienci czekają na swoje domki. Początek lipca bieżącego roku to termin planowy i jednocześnie zastrzeżony jako ten dotrzymany, oddania pierwszych domów.

Kolejne daty ustalone są na koniec 2021 roku, nie oznacza to jednak, że wcale tam nie działamy. Wręcz przeciwnie – tam też sporo się dzieje!  Aktualnie mamy już wylane fundamenty pod sześć budynków i rozpoczynamy zalewanie tzw. chudziaków oraz docieplanie fundamentów.

Z informacji HOT dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem domku jeszcze w tym roku – zostały nam ostatnie dwa wolne terminy na 2021 rok!

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszych postępów, na których pokazujemy, jak faktycznie nasz plac budowy wygląda – pełen wyzwań prawda?

Do szybkiego napisania!