19.04.2021 – budowa Osiedla Zielony Szeromin

Dzień dobry! Kwiecień w pełni, dlatego też postanowiliśmy zaprezentować postępy budowy domków na Osiedlu Zielony Szeromin.

Ostatnie miesiące były dla nas zupełnie wyjątkowe. Początek roku okazał się wypełniony różnymi wyzwaniami, którym oczywiście stawiliśmy czoła – jak nie my, to kto!
Na początku roku przekroczyliśmy magiczną liczbę – 10 SPRZEDANYCH DZIAŁEK. Okazało się, że to tylko początek. Minęły bowiem trzy miesiące, a u nas na liczniku widnieje 16 już NIEDOSTĘPNYCH DOMKÓW. To niesamowite uczucie, które nas przepełnia i sprawia, że cały czas działamy, zmotywowani i chętni na więcej.
7 marca 2021 roku przekroczyliśmy niezwykłe 365 dni Osiedla Zielony Szeromin. To właśnie wtedy pojawiliśmy się po raz pierwszy w wirtualnym świecie, aby zaprezentować Wam nasz autorski projekt. Nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie osiągniemy coś, o czym się nam wręcz nie śniło… szczególnie w tak zawrotnym tempie, jak to dzieje się właśnie teraz.

Co aktualnie słychać na budowie?

Dzieje się! Aktualnie zakończyliśmy budowę rurociągu na całym osiedlu. Każda działka może poszczycić się własnym przyłączem – tak dotyczy to również domów, które jeszcze nie powstały. Zakopane zostały także cztery szamba. W tzw. międzyczasie zakładamy kolejne dachy, aby już w przyszłym miesiącu zabrać się za kostkę i ogrodzenia.

Budowa idzie pełną parą. Potwierdzeń nie musimy szukać daleko… budujemy jednocześnie czternaście domków – pomimo tego, że te znajdują się na różnych etapach (od fundamentów, przez postawione ściany), prezentują się bardzo ciekawie, tym samym motywując nas do dalszych prac.

Poniżej prezentujemy galerię postępów prac na Osiedlu Zielony Szeromin! Po raz pierwszy zabieramy Was do wnętrza jednego z domków, abyście mogli zobaczyć, jak domowa przestrzeń prezentuje się również od środka.

Ekscytacja osiąga niesamowity poziom! Tymczasem serdecznie zachęcamy Was do śledzenia naszych poczynań na bieżąco na Facebooku Zielony Szeromin 🙂

Do szybkiego napisania!